Bagry

Sací bagry společnosti PROGROUPE slouží k odstraňování a těžbě hloubkových sedimentů z vodních ploch. Naše plovoucí sací bagry jsou vybaveny rozmanitým příslušenstvím tak, aby vyhověly požadavkům téměř každého projektu. Pro zvýšení efektivity práce jsou bagry vybaveny systémem SMART DREDGING, který tvoří soubor senzorů, průtokoměrů a tlakoměrů.

Přehled našich sacích bagrů:

DredgeKing PERM

Náš největší a nejvýkonnější sací bagr je pojmenován po geologickém období prvohor. Tím nenarážíme na jeho věk, ale na mohutnost a sílu, která se v něm skrývá. Nízký ponor bagru DredgeKing PERM umožňuje práci v mělkých vodách, přičemž díky konstrukci ramene a stabilizačních noh dokážeme těžit v hloubkách až 6 m. Volitelné zařízení (např. hrábě, lžíce, žací nástavec ve tvaru T, bagrovací čerpadlo s frézou a pod.), které lze připojit, poskytují bagru DredgeKing PERM mimořádně všestranné využití.

TrexDuke IPEL

Sací bagr schopen výkonem konkurovat PERMU s výhodou pásového pohonu jsme pojmenovali po Slovenské řece Ipeľ. TrexDuke IPEL je první obojživelný sací bagr svého druhu a PROGROUPE je první společnost, která takové zařízení používá. Bagr je schopný pracovat na souši, v mělkých i v hlubokých vodách přičemž výkonem se vyrovná velkým plovoucím sacím bagrům bez pásového pohonu.

DredgePrince Laborec

Východoslovenská řeka dala jméno našemu nejmenšímu, ale nejhbitějšímu bagříku. DredgePrince LABOREC je nejnovější přírůstek do naší flotily multifunkčních strojů pro údržbu vodních ploch. Jeho specifikem jsou kompaktní rozměry a nízká hmotnost, díky čemuž ho můžeme jednoduše přepravovat na přívěsném vozíku za osobním autem. Tento fakt výrazně redukuje náklady na údržbu malých vodních ploch a jejich okolí.

Uložiť odkaz do záložiek.